Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Duha Tangram organizace pro volný čas dětí a mládeže, mezinárodní výměny mládeže (Youth Exchange), Bambiriáda, integrace

 

Norfolk, UK 2009

V srpnu jsme absolvovali desetidenní mezinárodní výměnu mládeže v anglickém Norfolku. Už třetí v pořadí navazující výměny se tentokrát zúčastnilo bez mála 70 účastníků ze čtyřech zemí (Anglie, Malta, Maďarsko a pochopitelně my:-). Program byl zajímavý a záživný, převážně sportovní a výletní (jak můžete vidět na fotkách). Doufám, že se všem (hlavně těm, kteří byli na výměně poprvé) projekt líbil, že našli nové přátele, pokecali anglicky a řádně si vše užili:-)

ENGLISH

We had the possibility to participate in Youth Exchange in Norfolk, England in August 2009. This has been our third continous exchange with almoas 70 young people from Hungary, Malta, England and of course The Czech Republic. The program was interesting and exciting, mostly consisting of sport and trips. We hope to see our new friend in future.

Seznamte se s osazenstvem české skupiny
English

Please meet our Czech group.

Čekání na letišti Luton v Londýně bylo sice nekonečné, ale alespoň jsme se mohli dobře seznámit.  

English

Waiting a playing ice-breaking games at the Luton airport.

New Eccles Hall School, kde jsme byli ubytovaní. Veliký areál s veškerým potřebným zázemím.

English

New Eccles Hall School where we stayed and took part in various activities. It is a large area with all necessary facilities.

Asi 100 m od Eccles Hall se nachází krásný starý kostel s velmi starým hřbitůvkem. Tajemné, ale vskutku romantické místo.

English

Near by the school there is a beautiful old church with old cementery. It is a mysterious and romantic place.

První den po příjezdu jsme měli sportovní den, to aby jsme se na začátku pěkně rozehřáli.

English

The first day we did sport and teambuilding activities which was a nice warm up.

Také nechyběla discotéka, ani karaoke. Oba večery měly veliký úspěch a všichni si je řádně užili. Můžete vidět tančit i Johna, organizátora celého projektu, dokonce nám i zapěl:-)

English

The highlight of the project were disco and karaoke. Both evenings were a great succes and everybody enjoyed them, even John - the project organizator.

Vzhledem k tomu, že tématem projektu bylo Environment, měla každá skupina za úkol nacvičit krátké představení o životním prostředí. Mohly jsme tedy shlédnout 4 velmi vtipná a věcná představení, ktera sklidila patřičný úspěch. Po divadélku následovalo vyhlašování Oscarů, členové naší skupiny sklidili mnoho titulů, hlavně co se týče vlastností funny a joker, gratulujeme:-) 

English

The topic of the project was Environment, that´s why each group was to prepare a performance about it. In the end there were four very funny and interesting acts, which everybody enjoyed. Later on there were the "Oscar night" - our group members were given many trophies, especially for beeing funny and helpful, congratulations!!!

Celodenní výlet do Londýna.

English

A day-trip to London.

V rámci jednoho z workshopů jsme se podívali i k moři a po uměle vytvořených kanálech jsme se projeli na lodičkách, které jsme mohli i sami kormidlovat.

English

As a part of one workshop we had a chance to go to the seaside and the brave ones had a swim. We also went on the canals in small boats we could navigate.  

 

Absolvovali jsme i výlet do krásného historického města Norwich.

English

We were in old town Norwich for a trip.

Dokonce jsme se mohli i výtvarně vyřádit na téma životní prostředí, zde jsou některé z koláží.

English

These are the outcomes of our creative and artful workshops on the Environment.

Různé

Variouse

 
Prohlášení o Cookies